Energooszczędne okna PCV Poznań. Zainwestuj w okna energooszczędne PCV

Jeśli planujesz wymianę okien, zainwestuj w energooszczędne okna PCV. Posiadają one doskonałą izolację termiczną oraz są energooszczędne.

Okna to najważniejszy element naszego domu, gdyż mają ogromny wpływ na utrzymanie ciepła.
Przez nieszczelne okna z naszego mieszkania może uciekać do 40 procent ciepła. Warto więc zainwestować w okna energooszczędne, dzięki którym rachunki za ogrzewanie będą o wiele niższe. Są co droższe od tradycyjnych okien, ale inwestycja ta szybko się zwraca. Okna energooszczędne cechują się dużą dobrą izolacyjnością termiczną oraz niskim współczynnikiem przenikania ciepła do wnętrz. Kupując okna głównym kryterium wyboru powinny być ich parametry.

 

Współczynnik przenikania ciepła powinien być niższy od 1, 0. Powinniśmy też zadbać o prawidłowy montaż. Nowoczesne firmy stosują w tym celu ciepły montaż trójwarstwowy, polegający na tym, że prócz standardowej pianki poliuretanowej do uszczelniania używana jest folia wodoodporna. Obecnie na polskim rynku działa wiele firm zajmujących się tą branżą. Poznań to miasto specjalizujące się w produkcji, oraz dystrybucji okien energooszczędnych. Działające w tym mieście firmy zajmują się także montażem i serwisem.
Inwestując w okna energooszczędne nie będziemy narzekać na brak ciepła w domu, a rachunki za ogrzewanie mieszkania będą o wiele niższe.

Możesz również polubić…